Вже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво Головного управління Держгеокадстру у Запорізькій області. Адже саме вони дають змогу не тільки наблизитись до людей,  почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблемами на місцях.

7 листопада у приміщенні відділу Держгеокадастру у Василівському районі черговий виїзний прийом громадян провела в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Тетяна Тітова.

В ході прийому, до керівника обласного Держгеокадастру мешканці Василівського району звертались з досить різними питаннями, серед яких були, зокрема: процедура відведення земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих героїв, зміни, що відбулися після прийняття Кабінетом Міністрів України постанови від 07.06.2017 №413 «Стратегія раціонального управління землями сільськогосподарського призначення державної власності», надання витягу з ДЗК за вимогою нотаріуса, отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

В ході проведення особистого прийому Тетяна Тітова надала вичепні кваліфіковані відповіді та роз’яснення на всі задані запитання. Питання, що потребують додаткового вивчення, взято на контроль.