Цьогоріч державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Запорізької області зареєстрували 6961 земельну ділянку. Найбільше – 920 із них, у Токмацькому районі. Друге місце за кількістю зареєстрованих наділів на сьогодні посідає Приморський район, де зареєстровано 838 земельних ділянок, третє – Бердянський район  (517 ділянок).

За цей період фахівці Запорізького Держгеокадастру також підготували і видали громадянам 4791 витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше замовників отримали дану послугу  у Більмацькому районі (506), Вільнянському (501) та Оріхівському (432) районах Запорізької області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.