Сьогодні, 5 лютого у Головному управлінні Держгеокадастру у Запорізькій  області під головуванням очільника землевпорядної служби Тетяни Тітової розпочато проведення дводенної робочої наради з керівниками об’єднаних територіальних громад.

Основе питання наради – організація виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад».

Участь в заході взяли керівники міськрайонних управлінь та відділів Головного управління, голови та представники об’єднаних територіальних громад, а також керівники державних підприємств, що здійснюють проектно-вишукувальні та землевпорядні роботи на території Запорізької області.

 

Під час заходу керівники та представники ОТГ мали змогу більш детально ознайомитися з законодавчими новаціями в частині передачі земельних ділянок сільгосппризначення державної власності у комунальну власність ОТГ, задати цікавлячі їх питання стосовно планого-картографічних матеріалів, Планів-графіків передачі земель ОТГ, підписання меморандуму.

На всі поставлені запитання були надані кваліфіковані фахові відповіді та роз’яснення.

Продовження розгляду зазначених питань наради буде продовжено завтра, шостого лютого.