26 липня при Управлінні містобудування та архітектури Запорізької облдержадміністрації за участю представників Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області – начальника управління Державного земельного кадастру Олександра Назірова та головного спеціаліста відділу державного геодезичного нагляду Олега Аксьонова відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради.

На засіданні було розглянуто рекомендації щодо порядку подання проектів містобудівної документації на розгляд архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Запорізької облдержадміністрації і 7 проектів розробленої містобудівної документації – генеральні плани 5 населених пунктів Запорізької області, а також 1 детальний план території земельної ділянки. Додатково було проведено консультацію по 1 детальному плану території земельної ділянки.

Члени містобудівної ради, представники органів місцевого самоврядування і проектні організації обговорили проблемні питання, висловили зауваження та надали пропозиції щодо розробки і доопрацювання представленої містобудівної документації.