Головним, на нараді 29 вересня, проведеній очільницею Запорізького обласного Держгеокадастру Яною Дикобаєвою з працівниками Управління з контролю за використанням та охороною земель, стало питання запобігання та боротьби з ганебним явищем корупції.

«Головне завдання, що поставлено державою перед державними інспекторами за використанням та охороною земель – дотримання вимог чинного земельного законодаств всіма суб’єктами господарювання, наведення порядку у використанні земель, – зазначила Яна Володимирівна, та додала:  – В процесі виконання своїх службових обов’язків, фахівцям Управління з контролю за використанням та охороною земель постійно доводиться мати особистий контакт з юридичними та фізичними особами, відносно яких проводяться перевірки дотримання вимог законодаства. В зв’язку з цим, звертаю увагу кожного працівника та наголошую: будь-які прояви корупції зустрінуть саму жорстку реакцію з мого боку. Від нечистих на руку працівників ми будемо позбавлятися, їм не місце в лавах нашого управління.

Обласна землевпорядна служба повинна і буде  працювати в інтересах держави і пересічних її громадян. Корупційним діянням має бути поставлено надійний заслін. Якщо ж, незважаючи на всі вжиті заходи, факти хабарництва, або тиску з метою отримання  неправомірної вигоди матимуть місце, будьте впевненні – будь-хто з фахівців-землевпорядників, не зважаючи на ранг, вислугу років і соціальний статус, буде притягнутий до відповідальності, передбаченої чинним законодавством», – висловила свою позицію  в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Яна Дикобаєва.

Довідково:

З квітня поточного року при Головному управлінні Держгеокадастру у Запорізькій області діє «гаряча телефонна лінія з питань запобігання та виявлення корупції». Номер телефону цієї лінії зазначений на центральній сторінці офіційного веб-сайту управління.