З початку поточного року фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області розглянули і опрацювали 41565 звернень  громадян з питань ведення Державного земельного кадастру, або 97% від загальної кількості заяв про реєстрацію земельних ділянок, надання витягів із ДЗК про земельну ділянку, викопіювань з кадастрової карти (плану), а також надання довідок, що містить узагальнену інформацію про землі та виправлення технічних помилок у відомостях ДЗК, які  допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

Найбільшу кількість звернень про реєстрацію земельних ділянок за цей період розглянули у Більмацькому  – 2920, Оріхівському – 1470, Бердянському – 1562, Мелітопольському – 1738  районах.

Максимальну кількість витягів із кадастру видали у м.Запоріжжі та Запорізькому району – 2 746,  Якимівському – 1264, Оріхівському – 1209 та Вільнянському – 1173 районах області.

Під час розгляду заяв спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.