З початку поточного року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва до бюджетів Запорізької області надійшло 156,65 тис. гривень. З них до обласного бюджету надійшло 39,16 тис. грн, на рахунку місцевих рад – 117,49 тис. гривень. Загалом нині на спеціальних рахунках місцевих рад на Запоріжжі накопичені надходження від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв становлять більше 9 млн грн (з урахуванням минулих періодів).

Найбільші суми акумульовані на рахунках місцевих рад Запорізького (2,45 млн. грн), Більмацького (1,97 млн грн), Василівського (1,77 млн грн) районів Запорізької області та м. Запоріжжя (767,73 тис. грн).

Довідково:

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.