На Запоріжжі надходження від продажу земельних ділянок склали більше 4,3 млн. гривень

      З початку 2016 року у Запорізькій області від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності з урахуванням платежів попередніх періодів до місцевих бюджетів надійшло 4,3 млн гривень. Загалом, цього року на підставі цивільно- правових договорів продано сім ділянок площею 3,7669 га, їх вартість склала 2,1 млн. гривень.

        Спеціалісти землевпорядної служби області забезпечують моніторинг надходження коштів до бюджетів усіх рівнів від продажу земель несільськогосподарського призначення. У пріоритеті також активізація земельних торгів.

          У другому кварталі 2016 року по Запорізькій області на земельних торгах продано право оренди 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності (не витребувані паї) загальною площею 119,7616 га. Розмір річної плати за користування земельними ділянками складає 142,108 тисяч гривень, що надійдуть до місцевого бюджету

 

Довідково:

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.