Шостого лютого у Головному управлінні Держгеокадастру у Запорізькій області під головуванням очільниці землевпорядної служби Тетяни Тітової  проведено  селекторну та оперативну  нараду щодо запобігання корупційних правопорушень з керівниками структурних підрозділів Головного управління та міськрайонних управлінь та відділів у районах та містах Запорізької області.

Розпочинаючи захід Тетяна Тітова підкреслила: «Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області є державною установою, головною метою роботи якої є реалізація державної земельної політики на території Запорізької області.

Працівники управління є одночасно державними службовцями, які в процесі своєї діяльності зобов’язані дотримуватися Конституції та законів України, діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та відповідними законами.

Нагадую також, що одним з обов’язків державних службовців є безумовне додержання вимог законодавства у сфері запобігання і протидії корупції. Тому, звертаю увагу кожного працівника управління, та наголошую: будь-які прояви корупції зустрінуть саму жорстку реакцію з мого боку! Від бажаючих займатись на держслужбі комерційною діяльністю та нечистих на руку ділків ми будемо позбавлятися. Їм не місце в лавах  нашої структури!

Обласна землевпорядна служба повинна і буде  працювати в інтересах держави і пересічних її громадян. Якщо ж, незважаючи на всі вжиті заходи в частині протидії корупції, факти хабарництва,  тиску з метою отримання  неправомірної вигоди, або незаконна комерційна діяльність на державній службі все ж матимуть місце, будьте впевненні – будь-хто з фахівців-землевпорядників, не зважаючи на давнішні заслуги, ранг, вислугу років і соціальний статус, буде притягнутий до відповідальності, передбачену чинним законодавством».

На  селекторній нараді були розглянуті питання щодо запобігання одержання неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ним; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;  обмеження щодо суміщення та сумісництва з іншими видами діяльності.

За дорученням в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Тетяни Тітової, за результами наради, кожний керівник відповідного підрозділу Головного управління, міськрайонного управління, або відділу у районах та містах області має провести роз’яснювальну роботу зі своїми підлеглими щодо дотримання ними вимог Закону України «Про запобігання корупції» та протягом доби подати до обласного управління фотозвіт, а також документ з особистим підписом кожного фахівця про донесену до нього інформацію в сфері протидії корупції.

По завершенню розгляду питань порядку денного наради керівники підрозділів Головного управління, міськрайонних управлінь та відділів у районах та містах висловили подяку керівництву Головного управління за донесену змістовну інформацію.

Усвідомлюючи важливість розглянутих питань, вони одностайно висловились за продовження подібної практики, адже такі семінари дозволяють кожному працівнику безпосередньо на своєму робочому місці вдосконалювати знання чинного антикорупційного законодавства, дотримуючись його на практиці.