З початку року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Запорізькій області прийнято до опрацювання з інших областей 4366 проектів землеустрою, з яких на сьогодні опрацьовано 4238. Позитивну оцінку експертів отримали 3338 проекти (79%), негативну – 900 (21%).

У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 15 осіб.

За цей же період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру у Запорізькій області направлено 2468 проектів, з яких 1913 отримали позитивну оцінку (78%) та 555 – негативну (22%).

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.