З початку року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти органів Держгеокадастру у Запорізькій області прийняли до опрацювання 5144 проектів землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 4941 робіт. Позитивну оцінку експертів отримали 3895 проектів (78,83%), негативну – 1046 (21,17%).

За цей період на погодження до інших областей фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області направлено 2879 проектів, з яких 2239 отримали позитивну оцінку (77,8%) та 640 – негативну (22,2%).

У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 17 осіб.

 Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.