З початку запровадження першочергового забезпечення учасників АТО земельними ділянками із заявами про отримання землі на території Запорізької області звернулось 7 048 військових. За цей період Головним управлінням Держгеокадастру та органами місцевого самоврядування було надано  4 572 дозволи на розробку документації із землеустрою (Головним управлінням Держгеокадастру області – 3 841), загальною площею близько 5 795,57 гектар.

Землі використають для різних потреб. Займатись веденням особистого селянського господарства учасники АТО планують на 2 929 ділянках площею 5 605,8 га. Для побудови власного житла військові отримають  492 наділи площею 57,27 га. Ще 1 151 ділянка площею 132,5 га призначена для ведення садівництва.

На теперішній час Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області та органами місцевого самоврядування затверджено 2004 проекти землеустрою для вищезазначених цілей учасникам АТО (з них Головним управлінням  Держгеокадастру області – 1804 проекти).

У Запорізькій області постійно формується резерв земель, які можуть бути надані для потреб бійців АТО. На сьогоднішній день загальна площа цих земль на території області складає 4 325,88 га.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.