Від початку запровадження ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Запорізької області із заявами про отримання земельних ділянок звернулося 2978 учасника АТО та членів родин загиблих військовослужбовців. На сьогодні військові отримали 1719 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земель. Учасники АТО отримають у власність землі загальною площею 1744,4353 гектарів.

Військовослужбовцям відведуть ділянки різного цільового призначення. Більшість земель використають для ведення особистого селянського господарства та садівництва. Під ці потреби військові отримають відповідно 906 ділянок (52,7% від наданих дозволів) площею 1660,64 гектара та 597 ділянок (34,72% від усіх дозволів) площею 64,79 гектара. Ще 216 ділянок площею 19,0105 га призначені для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

На сьогодні у Запорізькій області 208 військовослужбовця вже завершили процедуру оформлення землі у власність. Учасники АТО отримали земельні ділянки загальною площею 132,9276 гектари.

Довідково:

 Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.