У 2017 році Головним управлінням Держгеокадастру області було організовано і проведено 5 земельних аукціонів по 5 районах області.

За результатами проведених земельних торгів аграріями придбано право оренди на 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 329,17 га.

Земельні ділянки передано в оренду терміном на 7 років для товарного сільськогосподарського виробництва.

Загальний розмір річної плати за користування цими землями, визначений за результатами торгів, склав 873,73 тис. гривень. Ці кошти щорічно надходитимуть до бюджетів відповідних місцевих рад регіону і слугуватимуть фінансовим ресурсом для розвитку територій.

В поточному році робота з проведення земельних аукціонів у Запорізькій області набирає подальших обертів. Вже 28.02.2018 Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області заплановано проведення чергового земельного аукціону з продажу прав оренди на 2 земельні ділянки сільгосппризначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 38,78 га на території Просторівської сільської ради Чернігівського району Запорізької області.

Загалом до переліку земельних ділянок, права на які Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області заплановано виставити на земельні торги наразі включено 111 земельних ділянок загальною площею 2919,48 га.