8 жовтня  у Запорізькому обласному Держгеокадастрі під головуванням в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Тетяни Тітової, пройшло чергове засідання колегії управління.

Під час заходу запорізькі землевпорядники обговорили цілий ряд актуальних питань, серед яких, зокрема, підготовка та проведення земельних торгів, передача земельних ділянок сільськогосподарського призначеня державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, забезпечення земельними ділянками учасників АТО, надання адміністративних послуг в сфері Державного земельного кадастру, окремі питання здійснення державного геодезичного нагляду,  координація роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру, виконання наказу Держгеокадастру України від  27.07.2018 № 109 та інш.

В роботі колегії взяв участь заступник начальника управління-начальник відділу здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства Держгеокадастру України Ігор Рубан.

На колегію був запрошений також керівнк Центру допомоги учасникам АТО при Запорізькій облдержадміністрації Андрій Несмачний.

В процесі розгляду кожного з вищезазначених питань, були підбиті підсумки виконаної роботи, конкретизовано основні досягнення і недоліки в роботі, визначено завдання на період до кінця поточного року.