З початку 2018 року кадастровими реєстраторами Запоріжжя зареєстровано 576 земельних ділянок.

З початку 2018 року державні кадастрові реєстратори Запорізької області зареєстрували 576 земельних ділянок, у тому числі 576 ділянок, замовлення реєстрації яких відбулось за допомогою електронної послуги з онлайн-реєстрації земельної ділянки.

Найбільшу кількість земельних ділянок запорізькі землевпорядники внесли до Державного земельного кадастру в Запорізькому (68) та Василівському  (49) районах.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Найпопулярнішими послугами на сьогодні є надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок.

З початку 2018 року фахівці землевпорядної служби Запоріжжя надали 5200 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, у тому числі 1554 витягів, заявку на які було сформовано через мережу Інтернет.

В середньому упродовж тижня землевпорядники Запоріжжя  приймають та опрацьовують близько 80 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

На сьогодні найбільшу кількість витягів з Державного земельного кадастру видано Центром надання адміністративних послуг м.Запоріжжя (6555) та Відділом надання адміністративних послуг м.Мелітополь (2592) Запорізької області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.