З початку цього року органи земельних ресурсів Запорізької області  надали населенню 16 322 адмінпослуги. З них 15 471 або 95% – на безоплатній основі. Ще 851 адмінпослугу (5%) надано на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано    85,1 тис. гривень. Найбільші надходження – 79,1 тис. грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 824 таких документи.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (10 527), державної реєстрації земельної ділянки        (1 537), видачі витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (1 537), а також виправлення технічної помилки у відомостях ДЗК (684).

 Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.