З початку року органи земельних ресурсів Запорізької області  надали населенню 31 161 адмінпослугу. З них 22 747 або 73% – на безоплатній основі. Інші 8 414 адмінпослуг (27%) надані на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано    762,7 тис. гривень. Найбільші надходження – 699,4 тис. грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 7 939 таких документи.

Також близько 31,4 тис. грн надійшло до бюджетів за послугу з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За цією послугою звернулось 137 осіб. Решту суми отримано за інші види адмінстративних послуг.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки (4 794), видачі витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (4 794), а також видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  ( 3 573).

 Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.