З початку року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Запорізькій області прийнято до опрацювання з інших областей 8470 проектів землеустрою, з яких  на сьогодні опрацьовано 8432. Позитивну оцінку експертів отримали 7112 проекти (84%), негативну –  1320 (16%).

За цей же період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру  у Запорізькій області направлено 5254 проекти, з яких розглянуто 5164. Позитивну оцінку експертів отримали 3888 проектів (75%), негативну – 1276 (25%).

В Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 12 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.