ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Відповідно  до наказу Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області від 07.07.2023 № 49 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян  начальником, першим заступником та заступниками начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області та керівниками (працівниками) структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області» в Головному управлінні Держгеокадастру у Запорізькій області відновлюється прийом громадян.

Особистий прийом громадян керівництвом Головного управління здійснюється  у визначені дні та години відповідно до затвердженого графіку  за попереднім записом.

Попередній запис громадян проводиться за телефоном: 787-53-62 (резервний: 787-45-24).

Прийом громадян керівниками (працівниками) структурних підрозділів Головного управління  здійснюється  відповідно  до затвердженого графіку протягом робочого дня.

З метою забезпечення життя працівників та заявників та з урахуванням реальної безпекової ситуації у Запорізькій області, пов’язаної з воєнним станом в Україні, дні та години проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління та прийому громадян керівниками (працівниками) структурних підрозділів Головного управління можуть бути перенесені.

Разом з тим, під час оголошення повітряної тривоги  прийом громадян не проводиться (призупиняється).

Крім того, нагадуємо, що прийом  заяв, скарг, пропозицій здійснюється через засоби поштового зв’язку:  69095, м. Запоріжжя, вул. Українська , 50 та через засоби  електронного зв’язку:  zaporizhzhia@land.gov.ua.