З початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Запорізькій області прийнято до опрацювання з інших областей 7757 проектів землеустрою, з яких опрацьовано – 7662. Позитивну оцінку експертів отримали 6098 проектів (80%), негативну – 1564 (20%).

За цей же період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру  у Запорізькій області направлено 6433 проекти, з яких розглянуто 6290. Позитивну оцінку експертів отримали 4909 проектів (78%), негативну – 1381 (22%).

В Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 30 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.