Назва підрозділу ПІБ керівника Номер телефону
Керівництво Головного управління ДГК у Запорізькій області:
 

Перший заступник начальника-в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області

 

 

 

 Заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель

 

Дикобаєва Яна Володимирівна

 

 

 

 

 

Пресіч Юрій Васильович

(приймальня)

(061)787-45-24

 

 

 

 

(061)787-45-24

Управління Державного земельного кадастру:
Начальник управління Назіров Олександр Миколайович  

 

Відділ інформаційного забезпечення Державного земельного кадастру Начальник відділу Чкан Тетяна Віталіївна (приймальня)

(061)787-45-24

Відділ державної реєстрації об’єктів Державного земельного кадастру Начальник відділу Реученко Олег Миколайович
Сектор обліку земель Головний спеціаліст Радіонова Наталія Вячеславівна (061)769-29-24
Управління землеустрою та охорони земель:
Начальник управління Шляховий Владислав Валерійович (061)787-45-71
Відділ землеустрою та охорони земель Заступник начальника управління-начальник відділу Приходько Тетяна Сергіївна (061)787-45-73
Відділ розпорядження землями сільськогосподарського призначення Начальник відділу Крохмаль Юлія Вікторівна (061)787-45-71
Управління з контролю за використаннням та охороною земель:
Заступник начальника Головного управління – начальник управління з контролю за використанням та охороною земель Пресіч Юрій Васильович (приймальня)

(061)787-45-24

Відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Головний спеціаліст Шепель Ганна Юріївна  (0612)63-99-04
Відділ організації, планування та аналізу інспекторської діяльності
Відділ контролю за використанням та охороною земель в Якимівському, Веселівському, Мелітопольському районах та м.Мелітополь
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Бердянському, Приазовському, Приморському, Чернігівському районах та м.Бердянськ Головний спеціаліст Горбенко Наталія Юріївна
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Гуляйпільському, Більмацькому, Оріхівському, Пологівському районах
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Василівському, Михайлівському, Токмацькому районах та м.Токмак
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Великобілозерському, Кам’янсько-Дніпровському районах та м.Енергодар
Відділ контролю за використанням та охороною земель у Вільнянському, Запорізькому, Новомколаївському районах та м.Запоріжжя
Фінансове управління:
Начальник управління Мамаївська Тетяна Валеріївна (061)769-29-29
Відділ бухгалтерського обліку та звітності Заступник начальника управління-начальник відділу Сушкова Наталія Василівна (061)769-29-29
Відділ обліку зобов’язань та розрахунків
Відділ планування та закупівель
Юридичне управління:
Начальник управління Матіс Тетяна Володимирівна (061)787-53-62
Відділ правового забезпечення Заступник начальника управління-начальник відділу Бринош Ніна Вячеславівна (061)787-53-62
Відділ представництва в судах та інших органах Начальник відділу Гайдаржийський Володимир Степанович (061)787-45-70
Відділ договірної роботи  

 

Управління персоналом:
Начальник управління Багаурі Тетяна Валеріївна  (061)787-51-47
Відділ роботи з персоналом Заступник начальника управління-начальник відділу Казка Алла Володимирівна  (061)787-51-47
Відділ роботи з персоналом територіальних структурних підрозділів
Сектор інформаційно-аналітичної роботи
Управління адміністративно-організаційного забезпечення:
Начальник управління Смірнова Світлана Костянтинівна (061)769-29-02
Загальний відділ Головні спеціалісти Черних Інна Володимирівна,

Бондарчук Ольга Володимирівна

 

(061)769-29-02
Відділ організаційного та господарського забезпечення Начальник відділу-
Сектор контролю
Відділ державної експертизи:
Начальник відділу
Головний спеціаліст Зозуля Інеса Анатоліївна (061)769-29-29
Відділ ринку та оцінки земель:
Начальник відділу Чиркова Юлія Олегівна (декрет)
Головні спеціалісти відділу Ванькова Катерина Володимирівна, Лисенко Олена Миколаївна (061)787-51-49
Сектор аукціонної діяльності
Відділ державного геодезичного нагляду:
Начальник відділу (061)769-29-29
Сектор інформаційних технологій та захисту інформації:
Завідувач сектору Куценко Тетяна Альбертівна (061)787-45-73
Сектор внутрішнього аудиту:
Завідувач сектору Леончикова Вікторія Анатолієвна (061)769-29-29

 

 

Сектор запобігання та виявлення корупції:
Завідувач сектору Бережна Олена Володимирівна  (061)769-29-04
Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації:
Завідувач сектору Шеховцова Анна Георгієвна (061)787-53-62
Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю:
Завідувач сектору Єлефтеріаді Тетяна Іванівна (061)769-29-29
Міжрайонне управління у Бердянському районі та м.Бердянську:
Начальник управління Середа Максим Михайлович (06153)6-45-70
Відділ у Бердянському районі Начальник відділу Сисоєва Ганна Миколаївна (06153)6-45-70
Відділ у м.Бердянську Начальник відділу Сисоєва Ганна Миколаївна (06153)6-45-70
Міжрайонне управління у Запорізькому районі та м.Запоріжжі:
В.о. начальника управління Лісовий Олексій Костянтинович (0612)63-99-15

 

Відділ у Запорізькому районі Начальник відділу Лісовий Олексій Костянтинович (0612)63-99-15

 

Відділ у м.Запоріжжя Заступник начальника управління -начальник відділу –
Міжрайонне управління у Камянсько-Дніпровському районі та м.Енергодарі:
Начальник управління (06139)3-16-00
Відділ у Камянсько-Дніпровському районі Начальник відділу – (06139)3-16-00
Відділ у м.Енергодарі Начальник відділу – (06139)3-16-00
Міжрайонне управління у Мелітопольському районі та м.Мелітополі:
В.о. начальника управління Корнієнко Наталія Миколаївна (0619) 42-69-82

(0619)44-44-33

Відділ у Мелітопольському районі Терзієва Юлія Олександрівна (0619) 42-69-82

(0619)44-44-33

Відділ у м.Мелітополі Терзієва Юлія Олександрівна (0619) 42-69-82

(0619)44-44-33

Міжрайонне управління у Токмацькому районі та м.Токмаку:
В.о. начальника управління Лада Ірина Сергіївна (06178)2-35-78
Відділ у Токмацькому районі Начальник відділу – (06178)2-35-78
Відділ у м.Токмаку В.о.начальника відділу Лада Ірина Сергіївна (06178)2-35-78
Відділ у Більмацькому районі:
В.о. начальника відділу Дуденко Олеся Юріївна (0247)2-14-17

(приймальня)

Відділ у Василівському районі:
Начальник відділу Рум’янцева Інна Володимирівна (0275)7-27-60

(приймальня)

Відділ у Великобілозерському районі:
В.о. начальника відділу Кириленко Олексій Федорович (0256)20-88-33

(приймальня)

Відділу у Веселівському районі:
В.о. начальника відділу Корнієнко Наталія Миколаївна (06136)2-12-62

(приймальня)

Відділ у Вільнянському районі:
Начальник відділу (06143)4-14-47

(приймальня)

Відділ у Гуляйпільському районі:
Начальник відділу Гулевська Інна Леонідівна (06145)4-18-40

(приймальня)

Відділ у Михайлівському районі:
В.о.начальника відділу Рум”янцева Інна Володимирівна (0613)22-22-57

(приймальня)

Відділ у Новомиколаївському районі:
В.о. начальника відділу Шапаренко Віктор Олексійович (0244)9-35-84

(приймальня)

Відділ у Оріхівському районі:
В.о. начальника відділу Мандрика Вадим Ілліч (06141)4-51-06

(приймальня)

Відділ у Пологівському районі:
Начальник відділу Оверко Станіслав Сергійович (06165)2-32-19

(приймальня)

Відділ у Приазовському районі:
Начальник відділу (06133)2-33-15

(приймальня)

Відділ у Приморському районі:
В.о.начальник відділу Бучакчийська Анастасія Володимирівна (06137)7-30-32

(приймальня)

Відділ у Розівському районі:
В.о. начальника відділу Говоренко Олександр Володимирович (06162)97-3-37

(приймальня)

Відділ у Чернігівському районі:
В.о. начальника відділу Кравцов Сергій Анатолійович (0240)9-14-31

(приймальня)

Відділ в Якимівському районі:
Начальник відділу (06131)9-91-16

(приймальня)