Кадастрові реєстратори Запорізької області опрацювали вісім тисяч вісімсот звернень громадян

З початку 2017 року фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області розглянули і опрацювали 8812 звернень громадян з питань ведення Державного земельного кадастру, або 93% від загальної кількості заяв про реєстрацію земельних ділянок, надання витягів із ДЗК про земельну ділянку, викопіювань з кадастрової карти (плану), а також надання довідок, що містить узагальнену інформацію про землі та виправлення технічних помилок у відомостях ДЗК, які допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

Найбільшу кількість звернень про реєстрацію ділянок за цей період розглянули у Приазовському районі – 329,  Токмацькому – 192,          Розівському – 168 районах.

Максимальну кількість витягів із кадастру видали у Запорізькому -1058,  Мелітопольському – 623  та  Токмацькому – 415  районах області.

Під час розгляду заяв спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

 

Довідково:

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.