Шановні землевпорядники та фахівці галузі! 

  Самобутність українського народу, його історична й ментальна індивідуальність особливо споріднена й нерозривно пов´язана з основним національним багатством – землею. Загальновизнано, що за природною родючістю українські ґрунти є одними з найкращих у світі

 Все, що стосувалось цієї вічної цінності, що якимось чином торкалось земельних відносин, завжди перебувало в епіцентрі суспільної уваги.

Від 11 грудня 1999 року в Україні започатковане професійне свято – День землевпорядника.

 Символічно, що це святкування проходить у другу суботу березня місяця – коли земля починає оживати після зимового сну та заціпеніння. Як весняне сонце несе нове життя землі, так і землевпорядники несуть лад, гармонію, розвиток, нові перспективи та нові можливості усьому, що пов’язано із землею. А із землею пов’язане усе!

Шановні землевпорядники та фахівці цієї галузі, сьогодні від вашої праці залежить економічне зростання країни, добробут і благополуччя кожного громадянина. Висловлюю вам слова подяки за наполегливість та ініціативу, нелегку і копітку роботу, що сприяє реалізації державної політики в розвитку земельних відносин.

З нагоди свята, від щирого серця бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра, впевненості у завтрашньому дні, благополуччя та нових професійних здобутків у вашій благородній справі!

 

З найкращими побажаннями в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області  Тетяна Тітова