На підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств за п’ять місяців 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області сформували 113 369 витягів з нормативної грошової оцінки земель. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Бердянському (14 117), Вільнянському (13 093) та Чернігівському (11 835) районах Запорізької області.

У Запорізькій області громадяни надають перевагу онлайн зверненням. Із загальної кількості 71 106 витягів, або 63% замовлено онлайн,  ще 42 263 або 37% – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.