Десятого квітня в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Тетяна Тітова провела нараду з керівниками  міськрайонних управлінь та відділів Держгеокадастру у районах та містах області.

Головною метою заходу, що пройшов в формі діалогу, стало проведення роз’яснювальної роботи, направленої на збереження спокійного ритму роботи всіх підрозділів управління напередодні виборів.

Фактично  підставою для проведення цієї наради стало розповсюдження  в мережі Інтернет анонімної, завідомо неправдивої інформації та публікацій, що направлені на дискредитацію та  підрив авторитету Запорізького обласного Держгеокадастру  в очах громадськості.

Зважаючи на це, Тетяна Тітова закликала керівників  міськрайонних управлінь та відділів Держгеокадастру зберігати спокій та забезпечити нормальну роботу своїх підрозділів.

Зокрема, вона зазначила: «Наближується другий тур Президентських виборів. Політична напруга в суспільстві триває. В цей час можливі будь-які провокації та спроби дискредитувати імідж Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, дестабілізувати ситуацію в регіоні. Останні два тижні в мережі Інтернет нав’язливо поширюється брудна анонімна  інформація про діяльність нашого управління. Вірогідніше в найближчі дні її стане ще більше. Але, прошу не зважати на подібні публікації, зберігати спокій і продовжувати виконувати свою роботу на високому професійному рівні».

З погляду на ситуацію очільниця землевпорядної служби області доручила всім керівникам відділів та управлінь провести на місцях роботу з підлеглими в частині толерантного та, якомога, більш зваженого спілкування з населенням під час виконання посадових обов’язків, а також безумовного дотримання всіма працівниками вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Тетяна Валеріїна підкреслила: «Не забувайте, нас, державних службовців,  асоціюють, перш за все, з владою. Ми не маємо права втручатися в будь-які політичні процеси. Головна мета нашої роботи – реалізація державної земельної політики в Запорізькому регіоні. В своїй діяльності працівники управління зобов’язані дотримуватися Конституції та законів України, діяти чесно та справедливо, виключно в рамках правового поля».

За матеріалами наради сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ГУ Держгеокадастру області