Від початку 2019 року на розгляд державних кадастрових реєстраторів Запорізької області надійшло 49 677 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. Найбільш популярними послугами залишаються державна реєстрація земельної ділянки (27 068 заяв) та надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки (20 492 заяви).

За цей період фахівці опрацювали 26 575 запитів стосовно державної реєстрації земельних ділянок, видали 20 492 витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки,  внесли до ДЗК 1 517 відомостей (змін до них) про земельні ділянки, надали  338 викопіювань з кадастрової карти (плану), виправили 160 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, надали 57 довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території) та зареєстрували 3 обмеження у використанні земель.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.