За січень місяць поточного року органи земельних ресурсів Запорізької області  надали населенню 5 226 адмінпослуг у сфері Державного земельного кадастру. З них 3 064 або 59% – надано на безоплатній основі. Ще  2 162 адміністративних послуг (41%) – на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано    255,4 тис.  грн. Найбільші надходження – 251,7 тис. грн бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 2 029 таких документи.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки з видачою витягу з Державного земельного кадастру (2 228), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (538), а також внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (274).

 

Довідково:

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.