З початку поточного року органи земельних ресурсів Запорізької області  надали населенню 16 534 адмінпослуги. З них 11 126 або 67% – на безоплатній основі. Інші 5 408 адмінпослуг (33%) надані на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 442,81 тис. гривень. Найбільші надходження – 417,36 тис. грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 5 217 таких документів.

Також близько 14,14 тис. грн надійшло до бюджетів за послугу з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За цією послугою звернулось 68 осіб. Решту суми отримано за інші види адмінстративних послуг.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (3 545). Рішення щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності отримали 992 особи.

 

Довідково:

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.