З початку поточного року органи земельних ресурсів Запорізької області  надали населенню 82 584 адмінпослуги. З них 54 115 або 65% – на безоплатній основі. Інші 28469 адмінпослуг (35%) надані на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано    2,34 млн. гривень. Найбільші надходження – 2,15 млн. грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 26 926 таких документів.

Також близько 96,1 тис. грн надійшло до бюджетів за послугу з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За цією послугою звернулась 462 особи. Решту суми отримано за інші види адмінстративних послуг.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки (12 274), видачі витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (12 274), а також видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  (5 952).

 Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.