З січня місяця поточного року фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області надали населенню 16 436 адміністративних послуг у сфері Державного земельного кадастру. З них 9 373 або 57% – надано на платній основі та 7063 адміністративних послуг (43%) – безоплатно.
За адміністративних послуг, що потребують оплати, до місцевого бюджету перераховано 1 307,99 тис.грн. Найбільші надходження – 1 272,21 тис.грн надійшли за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 8403 таких документа.
Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки з видачою витягу з Державного земельного кадастру (4111), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (2004), а також внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (917).
Також, за вересень 2024 року, спеціалістами Держгеокадастру у Запорізькій області надано адміністративних послуг, а саме видача витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки по Запорізькій області, в кількості 929 витягів, з яких на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населеного пункту – 230 та земельні ділянки в межами населеного пункту – 699.
Звертаємо Вашу увагу, що у разі неможливості отримати витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, з причини невідповідності цільового призначення земельної ділянки визначено згідно із документами, які набрали чинності до прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», рекомендуємо ознайомитись за посиланням, для розгляду варіантів приведення відомостей про цільове призначення земельної ділянки:
Довідково: Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.