З початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Запорізькій області опрацьовано 7675 документацій. Позитивну оцінку експертів отримали 6826 проектів (89%), негативну – 849 (11%).

За цей же період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру у Запорізькій області подано на розгляд 5228, з яких розглянуто 5057. Позитивну оцінку експертів отримав 3791 проект (75%), негативну – 1266 (25%).

В Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 23 особи.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.