На підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств з початку  року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області сформували 27 094 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Якимівському (3 373), Токмацькому (3 216), Вільнянському (2 157)  районах Запорізької області.

У Запорізькій області громадяни надають перевагу онлайн зверненням. Із загальної кількості 20 684 витягів, або 76% замовлено онлайн,  ще 6 410 або 24% – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.