На поточний момент до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області та відповідні органи місцевого самоврядування надійшло 2371 заяв від учасників АТО на отримання земельних ділянок. За результатами їх розгляду видано 816 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною площею 586,3155 га.  Зокрема:
         – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – 214 земельних ділянок загальною площею 18,5196 га;
         – для ведення садівництва – 289 земельних ділянок загальною площею 31,2868 га ;
         – для особистого селянського господарства – 313 земельних ділянок загальною площею 536,5091 га.
         Решта отриманих заяв від учасників АТО перебувають на розгляді.
На території Запорізької області у власність передано 66 земельні ділянки громадянам – учасникам антитерористичної операції. Зокрема:
         – 5 земельних ділянок загальною площею 0,66 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка);
         – 49 земельних ділянок загальною площею 4,6468 га – для ведення садівництва;
         – 12 земельних ділянок загальною площею 22,2038 га – для ведення особистого селянського господарства.

Довідково:
Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.