Право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян. Конституційне право на звернення є непорушним навіть у разі запровадження правового режиму воєнного стану.

У 2023 році до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області надійшло та розглянуто 125 звернення громадян.

Із загальної кількості звернень, 10 надійшло на розгляд до Головного  управління через Урядову «Гарячу лінію», 24 – через «Гарячу лінію Держгеокадастру», решту – було отримано поштою, електронною поштою  або безпосередньо від заявників.

Окрім того, протягом 2023 року Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області розглянуто 73 запити на публічну інформацію.

Як свідчить аналіз, найчастіше мешканці області звертаються з питаннями щодо отримання адміністративних послуг, за роз’ясненнями вимог діючого земельного законодавства, з питаннями щодо оформлення  правовстановлюючих документів на землю, а також за допомогою у вирішенні земельних спорів.