21 лютого 2022 в. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський взяв участь в Національному форумі «Безпечні та спроможні громади майбутнього», який відбувся в рамках виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади».

В ході заходу Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов наголосив, що спроможні громади – це складова національної безпеки України та звернув увагу на важливість питання обліку земель, які перебувають у власності територіальних громад та їх межі.

«Зі своєї сторони Держгеокадастр всіляко сприяє розвитку економічного потенціалу громад шляхом розвитку НІГД, впровадження онлайн-сервісів, надання консультацій. На разі спільно з представниками обласних рад нами опрацьовуються можливості оприлюднення матеріалів Державного фонду, щоб в подальшому з використанням технічних засобів телекомунікацій в онлайн режимі громади та інші зацікавлені особи могли їх переглянути, зберегти, роздрукувати» – зауважив в. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський.

У форумі також взяли участь: Олексій Данілов – секретар РНБО України, Андрій Єрмак – Керівник Офісу Президента України, Кирило Тимошенко –заступник Керівника Офісу Президента України, Олексій Чернишов – Міністр розвитку громад та територій України, Михайло Федоров – Віце-прем᾿єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації України, Віталій Безгін – голова підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Тетяна Кірієнко – в.о. Голови Державної податкової служби України.