Землевпорядна служба Запорізької області надала учасникам АТО 524 дозволи на відведення земельних ділянок площею 452,91 га. Ще 282 земельні ділянки військовослужбовці-учасники АТО отримають за рішеннями органів місцевого самоврядування, площа цих земель становить 115,30 га.

Загалом в області надано 288 дозволів на ділянки для індивідуального садівництва, 304 дозволи для ведення особистого селянського господарства та 214 дозволів для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

На сьогодні вже завершили оформлення землі у власність 63 учасники АТО. 54 земельні наділи передані у власність військовим відповідно до рішень, прийнятих Головним управлінням Держгеокадастру області, ще 9 – згідно з рішеннями органів місцевого самоврядування. Загальна площа переданих у власність земель становить 21,57 га.

До реєстру земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані учасникам АТО, спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області внесли земельні масиви загальною площею 1912 га. Цільове призначення цих ділянок – для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

 

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.