Опитування щодо досвіду для потреб розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади.
Мета опитування – визначення потенційних розробників комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад.
Коротко про опитування: Проєкт USAID HOVERLA у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України надає всебічну підтримку територіальним громадам у сфері розроблення комплексних планів просторового розвитку території громад, які є одночасно містобудівною документацію на місцевому рівні та документацією із землеустрою. З цією метою запроваджується діалогова платформа, що слугуватиме площиною для тісної комунікації розробників містобудівної й землевпорядної документацій, посадових осіб територіальних громад та експертного середовища. Ми просимо Вас, як потенційного розробника комплексних планів просторового розвитку території територіальних громад, поділитися інформацією про власний досвід, адже Ваша участь у цій платформі є дуже важливою для нас.

Опитування триватиме до 25 січня 2024 року включно.

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням

У той же час, щиро розраховуємо на тісну співпрацю з Вами, зокрема у напрямку розвитку діалогової платформи з метою підвищення професійних навичок та знань у майбутніх розробників комплексних планів просторового розвитку задля сталого розвитку громад.
Контактна особа: Катерина Степчук, експертка з просторового планування,
тел. +38095892090, kateryna_stepchuk@HOVERLA.com