У січні 2021 року обласним Держгеокадастром зареєстровано 11 запитів на публічну інформацію, з яких 6 запитів надійшло електронною поштою, 3 – поштою, ще 2 – вручено особисто.

За результатами їх розгляду задоволено всі запити. Запитувачам інформації було надано вичерпні відповіді та роз’яснення у чітко визначений законодавством термін.

Як свідчить аналіз, найбільш запитуваною є інформація про адмінпослуги, правовий статус земельної ділянки, правову допомогу у вирішені конкретних земельних питань.

Найбільше звернень надійшло від фізичних осіб – 10, 1 – від юридичної особи.

Довідково:

Згідно з Законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому він повинен містити:

1). ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2). опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3). підпис і дату.

Подати запит до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області на отримання публічної інформації можна декількома шляхами:

1). зателефонувати за номером:   (061) 769-29-04;

2). скористатись формою запиту на інформацію, що доступна в розділі «Доступ до публічної інформації» на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області.

3). надіслати поштою на адресу: Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області, вул. Українська, 50, м. Запоріжжя, 69095.

4). надіслати запит на електронну адресу: zaporizhzhia@land.gov.ua (з поміткою «Публічна інформація»).

Відповідь на запит буде вам надіслана у визначений законом термін – максимум п’ять робочих днів.