За дев’ять місяців поточного року органи земельних ресурсів Запорізької області  надали населенню 58 766 адмінпослуг у сфері Державного земельного кадастру. З них 33 866 або 58% – надано на безоплатній основі. Ще 24 900 адміністративних послуг (42%) – на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано    2,83 млн.  грн. Найбільші надходження – 2,77 млн. грн бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 24 393 таких документи.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки з видачою витягу з Державного земельного кадастру (23 125), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (5 700), а також внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (4 928).

 Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.